10YXJ470MCR6.3X11 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Rubycon
Skladem : 34 688
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Rubycon
Skladem : 197
Katalogový list
Skladem : 0
470 µF 10 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 6000h při 105°C
10YXJ470MCR6.3X11
Číslo produktu DigiKey
10YXJ470MCR6.3X11-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
10YXJ470MCR6.3X11
Popis
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
10YXJ470MCR6.3X11 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
300 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
400 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Impedance
220 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Jmenovité napětí
10 V
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Životnost při teplotě
6000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C