10ZLH470MEFCT16.3X11 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Rubycon
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Rubycon
Skladem : 34 688
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Skladem : 197
470 µF 10 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 6000h při 105°C
10ZLH470MEFCT16.3X11
Číslo produktu DigiKey
10ZLH470MEFCT16.3X11-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
10ZLH470MEFCT16.3X11
Popis
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
10ZLH470MEFCT16.3X11 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Balení
Páska a krabice (TB)
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Jmenovité napětí
10 V
Životnost při teplotě
6000h při 105°C