35YXG100MEFCFA8X11.5 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Upgrade
Rubycon
Skladem : 324
Katalogový list
Upgrade
Rubycon
Skladem : 3
Katalogový list
Skladem : 2 126
Skladem : 0
Parametrický ekvivalent
Parametrický ekvivalent
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Panasonic Industry
KEMET
KEMET
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
100 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 4000h při 105°C
35YXG100MEFCFA8X11.5
Číslo produktu DigiKey
1189-35YXG100MEFCFA8X11.5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35YXG100MEFCFA8X11.5
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
35YXG100MEFCFA8X11.5 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Mfr
Polarizace
Polární
Řada
Aplikace
Balení
Hromadné balení
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Jmenovité napětí
35 V
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Životnost při teplotě
4000h při 105°C