EEU-FR1H101
Číslo produktu DigiKey
P14454-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEU-FR1H101
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Podrobný popis
100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 6000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEU-FR1H101 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
609 mA @ 120 Hz
Řada
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
870 mA @ 100 kHz
Balení
Hromadné balení
Impedance
61 mOhms
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
6000h při 105°C
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C