RB160M-30TR je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Rohm Semiconductor
Skladem : 39 194
Katalogový list
Similar
Rohm Semiconductor
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
onsemi
Similar
Comchip Technology
Nexperia USA Inc.
Panjit International Inc.
Dioda 30 V 1A Montáž na povrch PMDU
RB160M-30TR
Číslo produktu DigiKey
RB160M-30TR-ND - Páska a cívka (TR)
RB160M-30CT-ND - Řezaná páska (CT)
RB160M-30DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB160M-30TR
Popis
DIODE SCHOTTKY 30V 1A PMDU
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 µA @ 30 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
PMDU
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Provozní teplota - přechod
125°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
480 mV @ 1 A