RB160MM-30TR
Číslo produktu DigiKey
RB160MM-30TR-ND - Páska a cívka (TR)
RB160MM-30CT-ND - Řezaná páska (CT)
RB160MM-30DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB160MM-30TR
Popis
DIODE SCHOTTKY 30V 1A PMDU
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 30 V 1A Montáž na povrch PMDU
Modely EDA/CAD
RB160MM-30TR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 µA @ 30 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
PMDU
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Provozní teplota - přechod
125°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
480 mV @ 1 A