RB160MM-30TR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | RB160MM-30TR |
Popis | DIODE SCHOTTKY 30V 1A PMDU |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 30 V 1A Montáž na povrch PMDU |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | RB160MM-30TR Modely |
Kategorie | Rychlost Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io) |
Mfr | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 50 µA @ 30 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Způsob montáže |
Stav součásti Aktivní | Pouzdro |
Technologie | Dodávaná velikost pouzdra PMDU |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 30 V | Provozní teplota - přechod 125°C (max.) |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 1A | Základní číslo produktu |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 480 mV @ 1 A |