BST91B1P4K01-VC
Číslo produktu DigiKey
846-BST91B1P4K01-VC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BST91B1P4K01-VC
Popis
HSDIP20, 750V, 90A, FULL-BRIDGE,
Podrobný popis
Pole MOSFET 750V 90A (Tc) 385W (Tc) Průchozí otvor 20-HSDIP
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,8V při 30,8mA
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
170nC při 18V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4580pF při 500V
Výkon - max
385W (Tc)
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C
Konfigurace
4 N-kanál (polomůstek)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
750V
Pouzdro
Modul 20-PowerDIP (1,508", 38,30mm)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
90A (Tc)
Dodávaná velikost pouzdra
20-HSDIP
Rds zap (max) při Id, Vgs
19mOhm při 91A, 18V