BST70B2P4K01-VC
Číslo produktu DigiKey
846-BST70B2P4K01-VC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BST70B2P4K01-VC
Popis
HSDIP20, 1200V, 70A, FULL-BRIDGE
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 70A (Tc) 385W (Tc) Průchozí otvor 20-HSDIP
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,8V při 22,2mA
Výrobce
Rohm Semiconductor
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
170nC při 18V
Balení
Krabice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4500pF při 800V
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
385W (Tc)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C
Konfigurace
4 N-kanál (polomůstek)
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Pouzdro
Modul 20-PowerDIP (1,508", 38,30mm)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
70A (Tc)
Dodávaná velikost pouzdra
20-HSDIP
Rds zap (max) při Id, Vgs
25mOhm při 70A, 18V