BST400D12P4A101
Číslo produktu DigiKey
846-BST400D12P4A101-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BST400D12P4A101
Popis
TRCDRIVE PACK, 1200V, 394A, HALF
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 394A (Tc) 1667W (Tc) Průchozí otvor
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,5mOhm při 350A, 18V
Výrobce
Rohm Semiconductor
Vgs(th) (max) při Id
4,8V při 150mA
Balení
Krabice
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
1158nC při 18V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
31000pF při 800V
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Výkon - max
1667W (Tc)
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
394A (Tc)
Pouzdro
Modul 12-PowerDIP (1,346", 34,20mm)