BSM600C12P3G201
Číslo produktu DigiKey
BSM600C12P3G201-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSM600C12P3G201
Popis
SICFET N-CH 1200V 600A MODULE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1200 V 600A (Tc) 2460W (Tc) Montáž na šasi Modul
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BSM600C12P3G201 Modely
Kategorie
Vgs (max)
+22V, -4V
Mfr
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
28000 pF @ 10 V
Balení
Nosič
Rozptylový výkon (Max)
2460W (Tc)
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Provozní teplota
175°C (TJ)
Typ tranzistoru FET
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200 V
Pouzdro
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Základní číslo produktu
Vgs(th) (max) při Id
5,6V při 182mA