BSM400D12P3G002
Číslo produktu DigiKey
846-BSM400D12P3G002-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSM400D12P3G002
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 400A MODULE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 400A (Tc) 1570W (Tc) Montáž na šasi Modul
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5,6V při 109,2mA
Výrobce
Rohm Semiconductor
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
17 000pF při 10V
Balení
Hromadné balení
Výkon - max
1570W (Tc)
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
400A (Tc)