BSM450D12P4G102
Číslo produktu DigiKey
846-BSM450D12P4G102-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSM450D12P4G102
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 447A MODULE
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 447A (Tc) 1450W (Tc) Montáž na šasi Modul
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,8V při 218,4mA
Výrobce
Rohm Semiconductor
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
44000pF při 10V
Balení
Krabice
Výkon - max
1450W (Tc)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
175°C (TJ)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Konfigurace
2 N-kanál (duální)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
447A (Tc)