BSM600D12P3G001 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
Skladem : 5
Katalogový list
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 600A (Tc) 2450W (Tc) Montáž na šasi Modul
ROHM's SiC Power and Gate Driver Solutions
4th Gen SiC MOSFETs
BSM600D12P3G001
Číslo produktu DigiKey
846-BSM600D12P3G001-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSM600D12P3G001
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 600A MODULE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5,6V při 182mA
Výrobce
Rohm Semiconductor
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
31 000pF při 10V
Balení
Hromadné balení
Výkon - max
2450W (Tc)
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Pouzdro
Modul
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
600A (Tc)