BR24G16NUX-3TTR
Číslo produktu DigiKey
BR24G16NUX-3TTR-ND - Páska a cívka (TR)
BR24G16NUX-3TCT-ND - Řezaná páska (CT)
BR24G16NUX-3TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BR24G16NUX-3TTR
Popis
IC EEPROM 16KBIT VSON008X2030
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 16Kbit I2C 400 kHz VSON008X2030
Modely EDA/CAD
BR24G16NUX-3TTR Modely
Kategorie
Paměťové rozhraní
I2C
Mfr
Taktovací frekvence
400 kHz
Napájecí napětí
1,6V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)