BR24G16NUX-3ATTR
Číslo produktu DigiKey
BR24G16NUX-3ATTR-ND - Páska a cívka (TR)
BR24G16NUX-3ATCT-ND - Řezaná páska (CT)
BR24G16NUX-3ATDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BR24G16NUX-3ATTR
Popis
IC EEPROM 16KBIT I2C 8VSON
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 16Kbit I2C 1 MHz VSON008X2030
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BR24G16NUX-3ATTR Modely
Kategorie
Paměťové rozhraní
I2C
Mfr
Taktovací frekvence
1 MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
5ms
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Napájecí napětí
1,6V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)