BR24T16NUX-WTR
Číslo produktu DigiKey
BR24T16NUX-WTR-ND - Páska a cívka (TR)
BR24T16NUX-WCT-ND - Řezaná páska (CT)
BR24T16NUX-WDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BR24T16NUX-WTR
Popis
IC EEPROM 16KBIT VSON008X2030
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 16Kbit I2C 400 kHz VSON008X2030
Modely EDA/CAD
BR24T16NUX-WTR Modely
Kategorie
Paměťové rozhraní
I2C
Mfr
Taktovací frekvence
400 kHz
Stav součásti
Zastaralé
Napájecí napětí
1,6V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)