BD37B29FVM-CTR
Číslo produktu DigiKey
846-BD37B29FVM-CTR-ND - Páska a cívka (TR)
846-BD37B29FVM-CTRCT-ND - Řezaná páska (CT)
846-BD37B29FVM-CTRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BD37B29FVM-CTR
Popis
VOLTAGE DETECTOR ICS WITH WATCHD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Supervizor S otevřeným odtokem nebo s otevřeným kolektorem 1 Kanál 8-MSOP
Kategorie
Reset
Aktivní vysoká úroveň
Výrobce
Rohm Semiconductor
Prodleva resetu
5,5ms minimum
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q100
Typ
Indikátor napětí
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet monitorovaných napětí
1
Pouzdro
8-VSSOP, 8-MSOP (0,110", 2,80mm šířka)
Prahové napětí
2,9V