CSTNE12M0G550000R0
Číslo produktu DigiKey
490-17943-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-17943-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-17943-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSTNE12M0G550000R0
Popis
CERAMIC RES 12.0000MHZ 33PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 MHz Keramický Rezonátor Vestavěný kondenzátor 33 pF ±0,2% 30 Ohms -40°C ~ 85°C Montáž na povrch
Modely EDA/CAD
CSTNE12M0G550000R0 Modely
Kapacita
33 pF
Řada
Impedance
30 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet
12 MHz
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,051" Š (3,20mm x 1,30mm)
Kmitočtová stabilita
±0,2%
Výška
0,032" (0,80mm)
Kmitočtová tolerance
±0,5%