EXC-24CE360UP
Číslo produktu DigiKey
P13759TR-ND - Páska a cívka (TR)
P13759CT-ND - Řezaná páska (CT)
P13759DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EXC-24CE360UP
Popis
CMC 200MA 2LN 36 OHM SMD
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 36 Ohms @ 100 MHz 200mA DCR 1Ohm
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1Ohm
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
0,049" D x 0,039" Š (1,25mm x 1,00mm)
Výška (max)
0,024" (0,60mm)
Počet vedení
2
Pouzdro
0504 (1210 metrický), 4 přívodů
Impedance při kmitočtu
36 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
200mA