PA4341.682NLT
Číslo produktu DigiKey
553-3420-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-3420-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-3420-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA4341.682NLT
Popis
FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Podrobný popis
6.8 µH Stíněný Lisovaný Vodič 4.5 A 60mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
PA4341.682NLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
60mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,299" D x 0,272" Š (7,60mm x 6,90mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
8A