HPAL1V0630-6R8-R
Číslo produktu DigiKey
283-HPAL1V0630-6R8-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-HPAL1V0630-6R8-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-HPAL1V0630-6R8-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HPAL1V0630-6R8-R
Popis
FIXED IND 6.8UH 5A 48 MOHM SMD
Podrobný popis
6.8 µH Stíněný Lisovaný Vodič 5 A 48mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
6A
Stejnosměrný odpor (DCR)
48mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,260" Š (7,00mm x 6,60mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)