HCM0703-6R8-R
Číslo produktu DigiKey
283-HCM0703-6R8-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-HCM0703-6R8-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-HCM0703-6R8-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM0703-6R8-R
Popis
FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6.8 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 4.5 A 60mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
8A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
60mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,280" D x 0,260" Š (7,10mm x 6,60mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)