CX0603MRX7R9BB103
Číslo produktu DigiKey
311-1233-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-1233-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-1233-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CX0603MRX7R9BB103
Popis
CAP PASSTHRU 10000PF 50V 0603
Podrobný popis
10000 pF Průchodkový kondenzátor 50V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
CX0603MRX7R9BB103 Modely
Kategorie
Jmenovité napětí
50V
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,033" Š (1,60mm x 0,85mm)
Kapacita
10000 pF
Výška (max)
0,030" (0,75mm)
Tolerance
±20%