BZX884B4V7L-HG3-08 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 0
Katalogový list
Zenerova dioda 4.7 V 300 mW ±2% Montáž na povrch DFN1006-2A
BZX884L_Series_Bottom
BZX884B4V7L-HG3-08
Číslo produktu DigiKey
112-BZX884B4V7L-HG3-08TR-ND - Páska a cívka (TR)
112-BZX884B4V7L-HG3-08CT-ND - Řezaná páska (CT)
112-BZX884B4V7L-HG3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX884B4V7L-HG3-08
Popis
DIODE ZENER 4.7V 300MW DFN1006
Standardní dodací lhůta výrobce
74 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
3 µA @ 2 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Řada
Provozní teplota
150°C (TJ)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Tolerance
±2%
Pouzdro
Výkon - max
300 mW
Dodávaná velikost pouzdra
DFN1006-2A
Impedance (max) (Zzt)
80 Ohms