EMCP500W103M1GV001T
Číslo produktu DigiKey
709-EMCP500W103M1GV001TTR-ND - Páska a cívka (TR)
709-EMCP500W103M1GV001TCT-ND - Řezaná páska (CT)
709-EMCP500W103M1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EMCP500W103M1GV001T
Popis
CAP PASSTHRU 10000PF 50V 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 pF Průchodkový kondenzátor 50V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
EMCP500W103M1GV001T Modely
Kategorie
Jmenovité napětí
50V
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Teplotní koeficient
X7R
Velikost / rozměry
0,064" D x 0,035" Š (1,63mm x 0,89mm)
Kapacita
10000 pF
Výška (max)
0,026" (0,65mm)
Tolerance
±20%