EXC-28CE201U
Číslo produktu DigiKey
P12974TR-ND - Páska a cívka (TR)
P12974CT-ND - Řezaná páska (CT)
P12974DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EXC-28CE201U
Popis
CMC 130MA 4LN 200 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 200 Ohms @ 100 MHz 130mA DCR 2,5Ohm
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
2,5Ohm
Výrobce
Panasonic Industry
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,039" Š (2,00mm x 1,00mm)
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,024" (0,60mm)
Počet vedení
4
Pouzdro
0804 (2010 metrický), 8 přívodů
Impedance při kmitočtu
200 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
130mA