ERJ-PA3F1000V není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Vishay Dale
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Vishay Dale
Skladem : 262 526
Katalogový list
Similar
TE Connectivity Passive Product
Similar
100 Ohms ±1% 0,333W, 1/3W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie