RCS0603100RFKEA
Číslo produktu DigiKey
541-2786-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-2786-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-2786-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RCS0603100RFKEA
Popis
RES 100 OHM 1% 1/2W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RCS0603100RFKEA Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,033" Š (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)