CRGP0603F100R
Číslo produktu DigiKey
A130404TR-ND - Páska a cívka (TR)
A130404CT-ND - Řezaná páska (CT)
A130404DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRGP0603F100R
Popis
RES 100 OHM 1% 1/4W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
Modely EDA/CAD
CRGP0603F100R Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)