EEH-ZC1J560P
Číslo produktu DigiKey
10-EEH-ZC1J560PTR-ND - Páska a cívka (TR)
10-EEH-ZC1J560PCT-ND - Řezaná páska (CT)
10-EEH-ZC1J560PDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEH-ZC1J560P
Popis
CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD
Podrobný popis
56 µF 63 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 30mOhm 4000h při 125°C
Modely EDA/CAD
EEH-ZC1J560P Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
210 mA @ 100 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.4 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
56 µF
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Jmenovité napětí
63 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30mOhm
Životnost při teplotě
4000h při 125°C