TPD4S480RUKR
Číslo produktu DigiKey
296-TPD4S480RUKRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TPD4S480RUKRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TPD4S480RUKRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPD4S480RUKR
Popis
USB TYPE-C 48V EPR PORT PROTECTO
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
USB typu C PMIC 20-WQFN (3x3)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPD4S480RUKR Modely
Kategorie
Napájecí napětí
2,7V ~ 4,5V
Výrobce
Texas Instruments
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)