A768EB826M1ELAS036
Číslo produktu DigiKey
399-A768EB826M1ELAS036TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-A768EB826M1ELAS036CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-A768EB826M1ELAS036DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A768EB826M1ELAS036
Popis
CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
82 µF 25 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 36mOhm 2000h při 125°C
Modely EDA/CAD
A768EB826M1ELAS036 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výrobce
KEMET
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Aplikace
Automobilový průmysl
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
62.75 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.255 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Kapacita
82 µF
Výška při usazení (max)
0,236" (6,00mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,260" D x 0,260" Š (6,60mm x 6,60mm)
Jmenovité napětí
25 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
36mOhm
Životnost při teplotě
2000h při 125°C