EEE-FK1E221P není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Panasonic Industry
Skladem : 3 660
Katalogový list
Direct
Panasonic Industry
Skladem : 3 111
Katalogový list
Upgrade
Upgrade
Skladem : 82
Skladem : 243
Skladem : 40
Cornell Dubilier Knowles
Skladem : 480
Rubycon
Rubycon
Skladem : 641
220 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 2000h při 105°C