AFK227M25F24VT-F
Číslo produktu DigiKey
338-AFK227M25F24VT-FTR-ND - Páska a cívka (TR)
338-AFK227M25F24VT-FCT-ND - Řezaná páska (CT)
338-AFK227M25F24VT-FDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AFK227M25F24VT-F
Popis
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Podrobný popis
220 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 160mOhm při 100kHz 2000h při 105°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
450 mA @ 120 Hz
Impedance
160 mOhms
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,425" (10,80mm)
Jmenovité napětí
25 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,394" Š (8,30mm x 10,00mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
160mOhm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C