25JGV220M8X10.5
Číslo produktu DigiKey
1189-25JGV220M8X10.5TR-ND - Páska a cívka (TR)
1189-25JGV220M8X10.5CT-ND - Řezaná páska (CT)
1189-25JGV220M8X10.5DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25JGV220M8X10.5
Popis
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
25JGV220M8X10.5 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Stupeň ochrany
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
320 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Jmenovité napětí
25 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C