EEE-FT1H221AP
Číslo produktu DigiKey
PCE5025TR-ND - Páska a cívka (TR)
PCE5025CT-ND - Řezaná páska (CT)
PCE5025DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FT1H221AP
Popis
CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Podrobný popis
220 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 180mOhm při 100kHz 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEE-FT1H221AP Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
435.5 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
670 mA @ 100 kHz
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Jmenovité napětí
50 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
180mOhm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C