ECA-2AM220I
Číslo produktu DigiKey
10-ECA-2AM220ICT-ND - Řezaná páska (CT)
10-ECA-2AM220ITB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECA-2AM220I
Popis
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL TH
Podrobný popis
22 µF 100 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 85°C
Modely EDA/CAD
ECA-2AM220I Modely
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
195.5 mA @ 10 kHz
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,480" (12,20mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Jmenovité napětí
100 V
Životnost při teplotě
2000h při 85°C
Základní číslo produktu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C