SK220M100ST
Číslo produktu DigiKey
338-2377-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SK220M100ST
Popis
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µF 100 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 4,83Ohm 2000h při 85°C
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 85°C
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Řada
Aplikace
Balení
Hromadné balení
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Jmenovité napětí
100 V
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
4,83Ohm