ECA-2AM220
ECA-2AM220
Číslo produktu DigiKey
P5310-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECA-2AM220
Popis
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL TH
Podrobný popis
22 µF 100 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 85°C
Modely EDA/CAD
ECA-2AM220 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
115 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
195.5 mA @ 10 kHz
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,480" (12,20mm)
Jmenovité napětí
100 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 85°C
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C