4SVP560M
Číslo produktu DigiKey
P16568TR-ND - Páska a cívka (TR)
P16568CT-ND - Řezaná páska (CT)
P16568DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
4SVP560M
Popis
CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
42 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
560 µF 4 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 13mOhm 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
4SVP560M Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
Panasonic Industry
Aplikace
Univerzální
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
226 mA @ 120 Hz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
4.52 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Typ
Polymer
Výška při usazení (max)
0,472" (12,00mm)
Kapacita
560 µF
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jmenovité napětí
4 V
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
13mOhm
Základní číslo produktu
Životnost při teplotě
2000h při 105°C