PCF0G561MCL4GS | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PCF0G561MCL4GS |
Popis | CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 18 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 560 µF 4 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 13mOhm 2000h při 105°C |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | PCF0G561MCL4GS Modely |
Kategorie | Životnost při teplotě 2000h při 105°C |
Výrobce Nichicon | Provozní teplota -55°C ~ 105°C |
Řada | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Aplikace Univerzální |
Stav součásti Aktivní | Zvlněný proud při vysokém kmitočtu 4.52 A @ 100 kHz |
Typ Polymer | Velikost / rozměry 0,315" prům. (8,00mm) |
Kapacita 560 µF | Výška při usazení (max) 0,472" (12,00mm) |
Tolerance ±20% | Rozměry plochy pro povrchovou montáž 0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm) |
Jmenovité napětí 4 V | Způsob montáže Montáž na povrch |
Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 13mOhm | Pouzdro Radiální, Krabice - SMD |