FSP150-P24-C12
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP150-P24-C12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP150-P24-C12
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Účinnost
91%
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce
Vlastnosti
PFC, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,20" V (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)
Napětí - výstup 1
12V
Schvalovací agentura
CE, cCSAus
Proud - výstup 1
12.5 A