AOM25664A0-3.12WW
Číslo produktu DigiKey
5491-AOM25664A0-3.12WW-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AOM25664A0-3.12WW
Popis
GRAPHIC DISPLAY OLED BLACK 3.12"
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Nedotykový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Černá OLED Paralelní, SPI 3,12" (79,25mm) 256 x 64
Kategorie
Sledovací plocha
78,78mm Š x 21,18mm V
Výrobce
Orient Display
Počet obrazových bodů
256 x 64
Balení
Krabice
Rozhraní
Paralelní, SPI
Stav součásti
Aktivní
Typ řídicí jednotky
SSD1322
Typ displeje
OLED
Barva grafiky
Černá
Dotyková obrazovka
Nedotykový
Barva pozadí
Bílá
Úhlopříčka obrazovky
3,12" (79,25mm)