NHD-3.12-25664UCW2
Číslo produktu DigiKey
NHD-3.12-25664UCW2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NHD-3.12-25664UCW2
Popis
GRAPHIC DISPLAY OLED WHITE 3.12"
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Bílá OLED - Pasivní matice Paralelní, Sériový 3,12" (79,25mm) 256 x 64
Kategorie
Sledovací plocha
82,00mm Š x 22,00mm V
Počet obrazových bodů
256 x 64
Rozhraní
Paralelní, Sériový
Typ řídicí jednotky
SSD1322
Typ displeje
OLED - Pasivní matice
Barva grafiky
Bílá
Úhlopříčka obrazovky
3,12" (79,25mm)