NHD-3.12-25664UCB2
Číslo produktu DigiKey
NHD-3.12-25664UCB2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NHD-3.12-25664UCB2
Popis
GRAPHIC DISPLAY OLED BLUE 3.12"
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Modrá OLED - Pasivní matice Paralelní, 8 bitů, SPI 3,12" (79,25mm) 256 x 64
Modely EDA/CAD
NHD-3.12-25664UCB2 Modely
Kategorie
Počet obrazových bodů
256 x 64
Rozhraní
Paralelní, 8 bitů, SPI
Typ řídicí jednotky
SSD1322
Barva grafiky
Modrá
Typ displeje
OLED - Pasivní matice
Barva pozadí
Černá
Úhlopříčka obrazovky
3,12" (79,25mm)
Velikost bodu
0,28mm Š x 0,28mm V
Sledovací plocha
82,00mm Š x 22,00mm V
Rozteč bodů
0,30mm Š x 0,30mm V