SZMMBZ27VALT1G
Číslo produktu DigiKey
SZMMBZ27VALT1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
SZMMBZ27VALT1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
SZMMBZ27VALT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZMMBZ27VALT1G
Popis
DIODE ZENER ARRAY 27V SOT-23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
54 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole Zenerových diod Společná anoda s 1 páry 27 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SZMMBZ27VALT1G Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 nA @ 22 V
Výrobce
onsemi
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Konfigurace
Společná anoda s 1 páry
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
27 V
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3 (TO-236)
Výkon - max
300 mW