SZMMBZ27VALT3G
Číslo produktu DigiKey
SZMMBZ27VALT3GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
SZMMBZ27VALT3GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
SZMMBZ27VALT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZMMBZ27VALT3G
Popis
DIODE ZENER ARRAY 27V SOT-23-3
Podrobný popis
Pole Zenerových diod Společná anoda s 1 páry 27 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236)
Modely EDA/CAD
SZMMBZ27VALT3G Modely
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 nA @ 22 V
900 mV @ 10 mA
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
27 V
Tolerance
±5%
Výkon - max
300 mW