SZMMBZ33VALT1G
Číslo produktu DigiKey
SZMMBZ33VALT1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
SZMMBZ33VALT1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
SZMMBZ33VALT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZMMBZ33VALT1G
Popis
DIODE ZENER ARRAY 33V SOT-23-3
Podrobný popis
Pole Zenerových diod Společná anoda s 1 páry 33 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236)
Modely EDA/CAD
SZMMBZ33VALT1G Modely
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 nA @ 26 V
900 mV @ 10 mA
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
33 V
Tolerance
±5%
Výkon - max
300 mW