SZMM5Z12VT1G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Central Semiconductor Corp
Skladem : 22 614
Katalogový list
Similar
Central Semiconductor Corp
Skladem : 4 316
Katalogový list
Rohm Semiconductor
Skladem : 874
Zenerova dioda 12 V 500 mW ±5% Montáž na povrch SOD-523
SC-76, SOD-523
SZMM5Z12VT1G
Číslo produktu DigiKey
SZMM5Z12VT1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
SZMM5Z12VT1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
SZMM5Z12VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZMM5Z12VT1G
Popis
DIODE ZENER 12V 500MW SOD523
Standardní dodací lhůta výrobce
54 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SZMM5Z12VT1G Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Mfr
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Tolerance
±5%
Pouzdro
Výkon - max
500 mW
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-523
Impedance (max) (Zzt)
25 Ohms
Základní číslo produktu
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 8 V